KONST / Litografier / Färglitografi 17025102
nr 1702 5102
Färglitografi
Sölve Furuskog, Hus. Signerad, numrerad 42/42, daterad -91. Färglitografi, bildmått: 19x16 cm, yttermått inklusive ram: 33x29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 maj 2025
kl 20:43:01
19/5 20:35:18